Interpretacja podwyższonych parametrów w wyniku badania krwi

proszę o interpretacje wyników mam podwyższone następujące rzeczy: RDW-SD 44,2 fl MPV 11,2fl NEU% 69,4% oraz obniżony EOS%0,6%

Witam! Opisane odchylenia od normy mogą pojawić się na skutek przebytej w ostatnim czasie infekcji. Aby zinterpretować je prawidłowo konieczne jest jednak przeprowadzenie pełnego badania klinicznego i zapoznanie się z pozostałymi parametrami morfologii krwi.