Interpretacja rozpoznania histopatologicznego 65-latka

Witam, proszę o interpretację rozpoznania histopatologicznego: 1415237-1415241: hyperplasia modelarski. Ojciec ma 65 lat. Z góry dziękuję.
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wynik w przetłumaczeniu na polski oznacza rozrost (hyperplasia), Jednakże nie mogę określić w jakiej części przewodu pokarmowego jest on umiejscowiony. Zachęcam do zadawania dalszych pytań. Pozdrawiam