Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podstawowe informacje o raku nerki

Rak nerki stanowi kilka procent wszystkich przypadków nowotworów złośliwych. Częściej wykrywany jest u mężczyzn. Co jeszcze warto wiedzieć o tej chorobie? Obejrzyj film i dowiedz się więcej.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

badanie histopatologiczne, wyciętej podczas kolonoskopii zmiany, wskazuje na gruczolaka cewkowo-kosmkowego jelita grubego z dysplazją stopnia dużego nabłonka gruczołowego. Zmiana została usunięta całkowicie. Proszę zapoznać się z odpowiedziami naszych ekspertów na te pytania, odnajdzie tu Pan więcej informacji na temat tego typu nowotworu: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/gruczolak-cewkowo-kosmkowy-z-dysplazja-duzego-stopnia oraz https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/gruczolak-cewkowo-kosmkowy-z-dysplazja-malego-stopnia-w-wyniku-badania-polipa.

O gruczolaku cewkowym może Pan przeczytać również w naszym artykule, zachęcam do lektury: https://portal.abczdrowie.pl/gruczolak-cewkowy-jelita-grubego.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy