Interpretacja RTG i ból pleców
Witam , właśnie odebrałem wynik RTG. Mam 33 lata i czuje bóle pleców zwłaszcza rano i z lewej strony.WYNIK: SPŁYCONA LORDOZA.ODMIANA ROZWOJOWA-CZĘŚCIOWA SAKRALIZACJA KRĘGU V-5 Z WYTWORZENIEM DODATKOWYCH STAWÓW KRZYŻOWO-LĘDŻWIOWYCH. Dodam , że jestem kierowcą TIR . DZIĘKUJE ZA POMOC

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik wskazuje na: