Interpretacja RTG kręgosłupa i silny ból

[proszę o interppretacje badania rtg spłycona fizjologiczna lordoza szyjna.zaostrzenia w stawach luschki.wyskosc trzonów zachowana,tendencja do niestabilności na osi na poziomie c3-4. rtg boczny l-s.spłycenie fizjologicznej lordozy lędzwowej.rotacja kręgów.zwężenie przestrzeni m- trzonowej l5-s1. lewostronna skolioza. kręgosłup boli mnie już od dwóch tygodni biore diclofenac .nieprzechodzi,

Opisane badanaia RTG kręgosłupa wskazują na lekką skoliozę i wadę postawy, Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe i niestabilność C3-4 i L5-S1
Warto zadbać o regularną gimnastykę , wygodny materac do snu, prawidłową pozycję przy pracy!
Wskazane pływanie
Warto poradzić się ORTOPEDY czy NEUROLOGA