Interpretacja testów na chlamydię

Proszę o interpretację testów na chlamydie IGG 78,94 dodatni> 21,9 IGA 1,48 dodatni > 1,1 Igm 0,04 wynik ujemny <0,8 leczę się od 4 lat były nawet dawki antybiotyków Rifampicyna , doxycyklina ,Metronizadol razem przez miesiąc dużo pomogło ale nie do końca W zakaźnym podano mi lewoxa 500 nie działa, jak dalej leczyć. Pulmunolog boi się już podawać antybiotyki

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki wskazują bardziej na przewlekłą infekcję. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki z pobraniem wymazów i wykonaniem posiewów.