Interpretacja USG przezciemiączkowe
Proszę o interpretację wyniku usg przezciemiączkowego. Mózgowie bez zmian ogniskowych.Układ komorowy oraz przestrzenie płynowe zewnątrzmózgowe nieposzerzone.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania jest prawidłowy. Niemniej jednak należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.
To prawidłowy wynik USG mózgowia. Nie ma powodu do niepokoju. Wszystko jest w porządku ze strony tego badania.