Interpretacja USG tarczycy 35-latki

Dzień dobry proszę o interpretację wyniku usg tarczycy: Tarczyca dwupłatowa z zachowana cieśnią o średnicy 4mm. Prawy płat o wymiarach 32x16x38mm Lewy płat o wymiarach 23x16x37mm. Umiarkowanie niejednorodna echostruktura miąższu tarczycy,o nieznacznie,nierównomiernie obniżonej echogeniczności i cechami umiarkowanie obniżonego przepływu naczyniowego,z drobnymi,pojedynczymi echami podścieliska łącznotkankowego. Moje pytanie brzmi czy mam się czym martwić? wizytę u endokrynologa mam dopiero na XII

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Proszę udać się na planową wizytę.