Interpretacja wyników 10-latki

Nabłonki płaskie - nieliczne; Leukocyty - 30-50; Erytrocyty świeże - 0-1; Bakterie - liczne; Przejrzystość - przejrzysta barwa - słomkowy; ciężar właściwy -1,025; ph-5,0; glukoza - nieobecna; białko - niewykryto; ketony - nieobecne; urobilinogen - w normie; bilirubina - nieobecna; azotyny - wykryto; leukocyty - wykryto. To są wyniki po zażywaniu tygodniowym DUOMOXU, wcześniejsze miała bardzo złe. Miała także robione USG (wszystko prawidłowo, jedynie ściana pęcherza jast grubsza).

ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Wyniki wskazują na zakażenie układu moczowego. Rozumiem, że antybiotyk stosowany był w związku z tym problemem. Wyniki należy skonsultować z lekarzem prowadzącym leczenie, gdyż wymagają porównania ze stanem wyjściowym. Konieczna jest też ocena kliniczna stanu dziecka.

Pozdrawiam serdecznie

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy