Interpretacja wyników 10-latki

Nabłonki płaskie - nieliczne; Leukocyty - 30-50; Erytrocyty świeże - 0-1; Bakterie - liczne; Przejrzystość - przejrzysta barwa - słomkowy; ciężar właściwy -1,025; ph-5,0; glukoza - nieobecna; białko - niewykryto; ketony - nieobecne; urobilinogen - w normie; bilirubina - nieobecna; azotyny - wykryto; leukocyty - wykryto. To są wyniki po zażywaniu tygodniowym DUOMOXU, wcześniejsze miała bardzo złe. Miała także robione USG (wszystko prawidłowo, jedynie ściana pęcherza jast grubsza).

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani!

Wyniki wskazują na zakażenie układu moczowego. Rozumiem, że antybiotyk stosowany był w związku z tym problemem. Wyniki należy skonsultować z lekarzem prowadzącym leczenie, gdyż wymagają porównania ze stanem wyjściowym. Konieczna jest też ocena kliniczna stanu dziecka.

Pozdrawiam serdecznie