Interpretacja wyników badań 11-miesięcznego dziecka

Witam, proszę o interpretację wyników 11-miesięcznego maluszka. Kał ph 7,0; ciała redukujące 0%, ziarna skrobii pojedyńcze WPR, tłuszcze obojętne: pojedyńcze WPR; kwasy tłuszczowe: nieobecne WPR; włókna mięsa: pojedyńcze WPR. Dodatkowo chciałabym zapytać czy powinnam się martwić TSH 4,75, gdzie norma jest 0,73 - 8,35?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik badania kału nie wskazuje na żadne nieprawidłowości. Poziom TSH także jest prawidłowy dla dziecka w tym wieku.