Interpretacja wyników badań krwi i zakrzepica żył

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników: WBC 4,38 G/l; RBC 5,18 T/l; HGB 137 g/l; HCT 0,422 l/L; MCV 81,4 fL; MCH 26,4 pg; MCHC 324 g/l; PLT 246G/l; RDW 16,7%; HDW 22,1 g/l; MPV 7,4 Fl; PCT 0,18 %; PDW 55,4 (10GSD); MPC 28; MPM 1,96 Przebyłam zakrzepicę żył głębokch oraz zator płucny od listopada otrzymuję zastrzyki Cleaxane 0,6 x 2.

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie wskazują jednoznacznie na konkretne zaburzenia lub chorobę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.

Renata GrzechociĹska

Parametry morfologii dla wartości referencyjnych są w normie. Jednak nie jest to badanie oceniające układ krzepnięcia i skuteczność stosowanego leczenia.