Interpretacja wyników badań tarczycy i badania USG

Witam. Proszę i interpretacje wyników badań tarczycy: tsh 2,18 Ft3 3,30 Ft4 0,79 Anty TPO 158,20 Anty TG 759 Dodam jeszcze że mam dwa guzki na tarczycy od 2 lat, jeden 4/5/7mm drugi 6,5/9mm. Tchawica nieprzemieszczona,miąższ tarczycy nieco niejednorodny,wezina 4,5mm. Tarczyca niepowiekszona. Gładko obrysowana.jeden guzek o nieco obniżonym poziomie echa a drugi nieco nieregularny izoechogeniczny z drobnymi hyperechogenicznymi odbiciami i hypoechogeniczna otoczka. Co mi jest? Czy to coś złego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana obserwacja, w razie powiększania się guzków - biopsja. Proszę wyniki skonsultować z endokrynologiem.
Pozdrawiam