Interpretacja wyników badania endoskopowego

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników badania endoskopowego. Linia z na wysokości proksymalnych końców faldów żołądkowych. Żołądek podatny na rozdymanie, jeziorko śluzowe obfite, klarowne. Błona śluzowa trzonu i antrum granulowana drobnoplamiście zaczerwieniona, bez ubytków. W górnej części trzonu na ścianie tylnej płaski ok. 6 mm polip. Wynik ureazowy dodatni.

Witam.
Po kolei... Linia Z jest w porządku. To miejsce łączenia się nabłonka przełyku z nablonkiem żołądka. Jeziorko śluzowe i podatność na rozdymanie ok. Błona śluzowa w stanie zapalnym, ale bez ubytków. Test ureazowy dodatni co świadczy o zapaleniu żołądka na podłożu infekcji bakterią Helicobacter pylori. Wymaga to włączenia antybiotyków i inhibitora pompy protonowej. W tym celu musi się Pani udać po receptę do lekarza zlecającego badanie lub lekarza rodzinnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia