Interpretacja wyników badania histopatologicznego węzła chłonnego

Prosze o interpretacje badania histopatologicznego,gdyz lekarz u ktorego bylam na kontroli z wynikiem,nie potrafi mi niec odpowiedziec-twierdzi ,ze wynik jest niedokladny,dwuznaczny.Nie wiem do jakiego lekarza mam pojsc,by umial mi odpowiedziec.Wynik-wezel chlonny o zachowanej architektonice.Grudki chlonne roznej wielkosci z rozrostem osrodkow rozmnazania w niektorycch grudkach.Centa rozmnazania zawieraja bardzo liczne makrofagi żerne.Odczyny Ihch;CD20( ) w strefie B,CD3( )w strefie T,bcl-2(-),w osrodkach rozmnazania,Ki67( )w jadrach osrodkow rozmnazania.Calosc obrazu odpowiada odczynowej limfadenopatii z rozrostem grudek chlonnych.Wedlug 2 lekaarzy u ktorych dzisiaj bylam,wynik jest niezrozumialy,ciezki w interpretacji,zaprzeczajacy sb.Z jednej strony swiadczy o chorobie zapalnej wezlow a z drugiej strony wykazuje dodatnie markery nowotworowe,blagam o pomoc??co to znaczy??do jakiego lekarza mam sie udac??

Proszę udać się do najbliższego ośrodka onkologicznego referencyjnego ze skierowaniem napisanym przez lekarzy , którzy nie mogą dać rady , zż