Interpretacja wyników badania histopatologicznego wycinka z gastroskopii

Prosze o interpretacje wynikow badania histopatologicznego wycinka z gastroskopi Rozpoznanie: gastritis chronika Wyniki: gastritis chronica minoris gradus antri sine atrophia M-40000 Hyperplasia foveolaris mucosae antri M-72000 Bakterie spiralne w barwieniu giemsa - M-40000M

Witam , szczegółowego omówienia wyniku powinien dokonać z pacjentem lekarz kierujący/wykonujący badanie! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu-bo o to chyba chodzi w pytaniu! z.żurawski