Interpretacja wyników badania IgG i IgM przed ciążą

Bardzo proszę o interpretację wyników: IgG 412,4 IU/ml; IgM 0,237 COI . W najbliższym czasie chciałabym zajść w ciążę (pierwsza ciąża). Bardzo dziękuję
Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie podała Pani czego te wyniki dotyczą. czy to są wyniki ogólne immunoglobulin? Z jakiego powodu były wykonywane? Proponuję udać się do ginekologa celem ustalenia najbardziej odpowiedniego postępowania.