Interpretacja wyników badania krwi u 12-latki

Proszę o interpretacje wyników 12 letniej dziewczynki.Od dłuższego czasu meczą ja bardzo częste (szczególnie w nocy ok.20) mikcje.Wyniki z morfologii sa ok. poza podwyzszonym EOS i MONO, oraz obniżone NEU. Wynik Kreatyniny w surowicy 0,6mg/dl, Glukoza 88mg/dl. Proszę o pomoc do jakiego specjalisty się udać. Dziekuje

Dobry wieczór,

Proszę wykonać analizę moczu w kierunku ew. infekcji układu moczowego. Istotne jest również oznaczenie gęstości moczu i pomiar ilości moczu wydalanej w ciągu doby. Czy dziewczynka ma również wzmożone pragnienie? Jeśli oddaje bardzo dużo moczu i pije, to potrzebna będzie diagnostyka w kierunku moczówki, trzeba będzie wówczas udać się do endokrynologa.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz