Interpretacja wyników badania krwi w 8. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 8 tygodniu ciazy proszę o interpretacje wyników morfologi krwi. Wszystkie parametry sa w normie ale płytki krwi LYMPH % wynosza 16,6 a norma to25-45%, MXD-8,3 % norma0-8, NEUT% 75,1% norma 40-70, PDW 11,6 norma 12-19. Nieprocentowe LYMPH 1,6 norma 1-4, MXD 0,8 norma 0-0,8 NEUT 7 norma 3-7. O czym świadczą te wyniki.Konsultacje mam 3.09.16 czy iść wcześniej do lekarza z tymi wynikami?czy sama moge poprawic ten wynik.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki % odbiegają od normy, ale wartości bezwzględne, które są ważniejsze są już w normie, czy ma Pani jakieś swoje wcześniejsze badania do porównania? Jakieś objawy? Wskazane wykonanie badania ogólnego moczu i ponowna morfologia za ok 2 tyg.
Pozdrawiam