Interpretacja wyników badania rozmazu krwi

Prosze o interpretacje wynikow rozmazu krwi .Erytrocyty 5,06 norma do 5,8 leukocyty 4, 76 hemoglobina 14,6 hematokryt 42,2 rozmaz wyhlada nastepujaco neutr. Pał 1neutr. Seg 42norma od 45% eozynocyty 3 monocyty 6 i limfocyty 48 norma do 45%. Jest tez napisane ze morfologia leukocytów erytrocytów i płytek krwi jest prawidłowa czy mam sie przejmowac za duzo liczba limfocytow? O czym to moze świadczyć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki są prawidłowe, prosze sie nie przejmować tym nieznacznym odchyleniem od normy. Prosze takze o konsultacje z lekarzem zlecajajacym badanie. Pozdrawiam