Interpretacja wyników badania TSH i glukozy oraz cholesterolu

Proszę o interpretację takich wyników TSH (ICD-9L69)-1,071 ulU/ML :GLUKOZA(ICD-9L43)- 99mg/dl:POTAS (ICD-9N45) wynik w surowicy -4,9mmol/l :eGFR wg wzoru MDRD- 95,33ml/min: Kreatynina (ICD-9M37)-09 mg/dl ;Cholesterol całkowity 143 mg/dl Cholesterol HDL 31 mg/dll Trójglicerydy 202/mg/dl Cholesterol LDL 72 mg/dll Mężczyzna mam 49 lat i utrwalone migotanie przedsionków czy z takimi wynikami mam jeszcze szanse pożyć Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Wyniki są dobre. Jedynie trójglicerydy są podniesione ale w niewielkim stopniu.

Pozdrawiam.