Interpretacja wyników badania u 9-tygodniowego synka

dzisiaj odebrałam badania mojego 9 tygodniowego syna (wcześniaka), mieliśmy żółtaczkę fizjologiczną z normalnym przebiegiem jednak troszkę przedłużoną - teraz syn już nie jest zażółcony i nie ma innych negatywnych objawów. Dzisiaj w wynikach pojawiły się następujące wskazania: znaczna hypochromia, dosc znaczna poikilocytoza (akantocyty), Zelazo w surowicy (O95) 72, Ikteria -. Badania moczu w normie. Czy mogę poprosić o interpretację?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań powinny być ocenione w oparciu o cały obraz kliniczny przez lekarza pediatrę. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.