Interpretacja wyników HBsAG, HBcIgG, HBcIgM

Witam Państwa, Chciałbym prosić o interpretacje wyników: HBsAG dodatnie 11918,55 HBcIgG dodatnie HBcIgM ujemne HBeAG ujemne antyHBe ujemne HBV DNA rok temu i w sierpniu niewykrywalne HBSGQN 6931 jestem leczony lekiem Viread już jakiś czas. Czy wynki te świadczą o tym, że zakażam czy jest ok bo nie rozumiem mojego lekarza i tych skrótów. Chcemy starać się o dziecko a niestety moja żona pomimo kolejnej rundy szczepienia nie uzyskuje odporności. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza hepatologa ponownie aby ustalic odpowiednie dalsze postępowanie.