Interpretacja wyników markerów

Witam! chciała bym sie dowiedziec czy mam dobre wyniki badania markery? Ca 125----- 8,70 U/ml HE4------- 33,8 pm ol/l wyliczony algorytm ROMA 3,0%

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.