Interpretacja wyników TSH i badań na obecność wirusa różyczki oraz cytomegalowirusa

Bardzo proszę o interpretacje wyników TSH , wirus różyczki , cytomegalowirus . Witam! Mam 37 lat i jestem w pierwszej ciąży w 13 tygodniu.Zrobiłam kolejne zlecone przez lekarza badania i bardzo proszę o interpretacje,ponieważ mam złe przeczucia odnośnie wirusa różyczki.a zatem: TSH 1,089 IU/ml , różyczka - p/c w kl. IgG 69,00 IU/ml , Cytomegalowirus - p/c w kl. IgG 0,150 Index . Bardzo proszę o odpowiedź . Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik TSH jest prawidłowy. Różyczka - dodatni poziom przeciwciał IgG świadczy o przebyciu choroby lub o tym, że jest Pani skutecznie zaszczepiona. Cytomegalowirus - poziom przeciwciał IgG powinien zinterpretować lekarz ginekolog w oparciu o referencyjne normy laboratorium.