Interpretacja wyniku badania EKG Holter 16-letniej osoby

Bardzo proszę o interpretację wyniku EKG Holter. Córce 16 letniej zdarzają się zasłabnięcia i omdlenia. Wynik: Zapis w warunkach ambulatoryjnych. Zakres akcji serca od 38 do 169/min. Prowadzący rytm zatokowy z dominującym AVB I stopnia (PQ 240-300 ms), w nocy stały AVB I stopnia. HR średnia 79/min. Przy wzroście HR większym niż 130/min ustąpienie AVB I stopnia (PQ 170-180ms) Przeciętna HR w czasie dnia 78-110/min., w nocy 50-68/min. Zapis bez zaburzeń rytmu, bez istotnych pauz RR, najdł 1,85 se

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik ten koniecznie musi być skonsultowany z kardiologiem. Zapis nie jest nadmiernie niepokojący jednakże wymaga dokładnej analizy oraz ewentualnych dodatkowych badań. Pozdrawiam