Interpretacja wyniku badania Western-blot w kierunku boreliozy

Zwracam się z prośbą o interpretację wyniku badania Western-blot w kierunku boreliozy. W klasie IgG P31 OspA słabo dodatni, P30 silnie dodatni reszta ujemne. W klasie IgM wszystkie ujemne. Objawy stawowe i neurologiczne od kilku lat. Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest wynik IgG. powyższe wskazuje na brak świeżej infekcji. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.