Interpretacja wyniku Fibroadenoma mammae

Bardzo prosze o wyjasnienie wynikow moich badan.Kremowy,policykliczny guzek wym.3*3*2.5*2cm.Na przekrojach kremowa tkanka ze szczelinowatymi,ucisnietymi przestrzeniami MIKROSKOPOWO- Fibroadenoma mammae.

Zmiana lagodna piersi, nie wiaze sie z ryzykiem onkologicznym w tym przypadku. Zaleca sie pozostanie pod kontrola (kontrolne USG za 6-9 miesiecy, nast 1x w roku)