Interpretacja wyniku MRI łokcia
Interpretacja wyniku MRI.Czy będzie potrzebna operacja? "...Część kontrastu wyciekła do tkanki podskórnej i pochewki VI przedziału prostowników.Cechy przeciekania kontrastu do stawu promieniowo-łokciowego dalszego.Cechy uszkodzenia przyczepu łokciowego chrząstki trójkątnej po stronie dłoniowej. Na pow. stawowej k.promieniowej cechy obecności blizn po złamaniu na obszarze 9x16mm.W obrębie obszaru w strefie kontaktu z k.księżycowatą cechy torbielki podkorowej 5mm" Ręka po wypadku w czerwcu 2014.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wynik powinien ocenić ortopeda w odniesieniu do badania klinicznego.