Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego u 57-letniej kobiety
Kobieta 57 lat Badanie MRI wykonane w sekwencji SE i IR, obrazy T1 i T2 -zależne uwidoczniło nieliczne, drobne ogniska o podwyższonej intensywności sygnału w obrazach T2-zależnych i IR, zlokalizowane w istocie białej okołokomorowej obu półkul. Pojedyńcze ognisko w ciele modzelowatym. W sekwencji DWI nie stwierdza się obecności ognisk ograniczenia dyfuzji. Okolica przysadki mózgow. i okolica nadsiodłowa prawidłowe. Przestrzenie płynowe prawidłowe. cd potem

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o podłożu naczyniowym. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.