Interpretacja wyniku TK jamy brzusznej 34-latki
Bardzo proszę o interpretacje wyniku TK jamy brzusznej. Wydłużenie esicy z pojedynczą pętlą sięgającą poziomu poprzecznicy, zwraca uwagę przebieg pętli jelita cienkiego, które schodzą nisko w obręb zachyłka maciczo-odbytniczego otrzewnej i sąsiadują z jajnikami. Na tym poziomie jakby modelują nieco od strony brzusznej pograniczr esicy i odbytnicy. Pojedyncza pętla jelita cienkiego widoczna także w zachyłku pęcherzowo- macicznym. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowy przebieg jelit. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.