Interpretacja wyniku TK jamy brzusznej 34-latki

Bardzo proszę o interpretacje wyniku TK jamy brzusznej. Wydłużenie esicy z pojedynczą pętlą sięgającą poziomu poprzecznicy, zwraca uwagę przebieg pętli jelita cienkiego, które schodzą nisko w obręb zachyłka maciczo-odbytniczego otrzewnej i sąsiadują z jajnikami. Na tym poziomie jakby modelują nieco od strony brzusznej pograniczr esicy i odbytnicy. Pojedyncza pętla jelita cienkiego widoczna także w zachyłku pęcherzowo- macicznym. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowy przebieg jelit. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.