Interpretacja wyniku USG tarczycy 40-latki

Witam Proszę o interpretacje wyniku badania USG tarczycy . Bardzo dziękuje Zmiany ogniskowe w PP konglomerat dwóch ognisk .Niejednorodnie hipoechogenicznego, z unaczynieniem mieszanym .Powyżej niejednorodne izoechogenicznego 27x17x19 mm z wąskim słabo widocznym halo i z koncentrycznie położonym wewnętrznym silnie unaczynionym obszarem hipoechogenicznym 11x8x13 mm do BACC z części hipoechogenicznej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występuje u Pani 2 ogniska guzkowate (guzki tarczycy) o nieznanej etiologii. Jedno z nich należy poddać badaniu za pomocą biopsji cienkoigłowej ponieważ zmiana w obrazie może odpowiadać zmianie o bardziej poważnym charakterze. Pozdrawiam.