Co oznacza wynik badania USG tarczycy u 30latki?

Proszę o interpretację usg tarczycy. PP-13×14,5×38 PL-15×13×41 Tarczyca o podwyższonej echogenicznosci i niejednorodnej echosomalnie. W obu płatach dość liczne pasma tk. łącznej bardziej widoczne po stronie lewej. W PP obszar hipoechogeniczny ok.4x2 mm ze zwapnieniem ok.1x5mm. W ciesni obszar hipoechogeniczny 6×2mm. Na granicy ciesni i PL - 5x2mm-torbiel. W PL w biegunie górnym zm.ogniskowa hipoechogeniczna 5,2×4,5×6,7mm o obwodowym unaczynieniu. Po str.lewej poj.węzeł chłonny 7.8x3.7mm.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie poziomy hormonów? Sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie biopsji. Proszę udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie