Interpretacje wyników badania krwi u 32-latki

witam. proszę o interpretację wyników: AST 82,4U/l ALT 139,4 (podwyższone od dwóch lat). ggt 472 IU/I żelazo, białko całkowite i ferrytyna w normie, cholesterol całkowity 183 mg/dl: HDL 111 mg/dlLDL 60. triglicerydy 56,1 mg/dl. globuliny gamma 16,41 g/l wskaźnik a/g 1,18 (opis: flagi. delikatny zarys prążka między frakcjami beta-2 i gamma. wskazane wykonanie immunofiksacji) pozostałe globuliny w normie. anty hbs i anty hcv niereaktywne. w badaniu usg jamy brzusznej nie widać nieprawidłowości.

Zapomniała podać Pani objawów, wywiadu. Nie można interpretować wyników bez wskazań, badania fizykalnego i wywiadu. Proszę z badaniami udać się do lekarza prowadzącego.