Interpretacje wyników IgM borrelia

proszę o interpretacje IgM Borrelia western blot wynik graniczny kontrola (ko) 102klasa IgG wynik pozytywny kontrola (ko) 129 prawdopodobne ugryzienie kleszcza w czerwcu 2016 kleszcza nie było wystąpiło zaczerwienienie objawow nie było brany antybiotyk i masc, w połowie sierpnia bol brzuch nerek usg nerek dobrze wyszło wysoki crp 129 spadło w czasie brania antybiotyku do 36 norma do 5 podejrzenie zapalenie drog moczowych antyb cipronex i Amoksiklav teraz objawy ustepiły wszystkie co dale

Wynik należy najlepiej skonsultować z lekarzem chorób zakaźnych. To on powinien zadecydować o dalszym sposobie postępowania po analizie wszystkich badań. Proszę o podawanie wyników badań laboratoryjnych włącznie z zakresami norm, gdyż często laboratoria mają własne normy.