Interpretacje wyników testu obciążenia glukozą

Proszę o interpretację wyników testu obciążenia glukozą 75g. Glukoza na czczo -78 Po godzinie -63 Po dwóch godzinach -68

Bardzo trudno zinterpretować te wyniki, bez żadnych innych informacji o pacjencie, chorobach towarzyszących, lekach, objawach - praktycznie niemożliwe w tym przypadku. Należy też wziąć pod uwagę błąd przedlaboratoryjny, czy próbki krwi były odwirowane zaraz po pobraniu krwi.
Pozdrawiam. Proszę się zgłosić do lekarza kierującego na badanie.