Interpretacje wyniku badania RTG klatki piersiowej

Witam, proszę o interpretację wyniku badania RTG klatki piersiowej mojej mamy, lat 59: W segmencie 7 PL widoczny jest nieregularny cien 34mm wymagający weryfikacji prospektywnej w celu wykluczenia procesu rozrostowego. Naczynie wnęk nieposzerzone, krążenie płucne wydolne. Przepona prawidłowo ustawiona. Jamy opłucnowe wolne. Kształt i wielkość serca w normie, aorta prawidłowa. Przestrzeń zamostkowa i zasercowa wolna. Uwidoczniony układ kostny klatki piersiowej bez zmian ogniskowych.
Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza zlecająćego powyższe badanie. konieczne jest rozszerzeni diagnostyki i wykonanie tomografii komputerowej.