Interpretacje wyniku MRI odcinka szyjnego kręgosłupa

Witam! Chciałam zapytać o interpretację wyniku MRI odcinka szyjnego. Badanie zlecił ortopeda po wypadku samochodowym. Mimalne, boczne uwypuklenie krążków międzykręgowych C4/C5/C6, nieco większe do lewych zachyłkow bocznych kanału, bez ucisku struktur nerwowych Minimalne uwypuklenie krążka międzykręgowego C6/C7 do prawego zachylka kanału, bez ucisku struktur nerwowych. Chciałabym prosić o wytłumaczenie wyniku badania. Dziękuję.

Szanowna pani przytoczonych wynik wymaga korelować niego z pani objawami klinicznymi jednak nic nie wskazuje na to aby przebyty Uraz skutkował poważny poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi proszę wraz z wynikiem zasięgać opinii ortopedy pozdrawia