Intubacja po rozwiązaniu w 26. tygodniu ciąży

Rozwiązano mi ciążę w 26 tygodniu (gestoza, początki rzucawki) chłopca z wagą 650g dnia 27,06,2014 do 3,10,2014 cały czas był zaintubowany i pracował na przeróżnych parametrach respiratora i różnych trybach, tlen poniżej 35 nie zszedł wtłaczany pod ciśnieniem ponżej 8 tez nie schodzono. Pierwsza próba była na 3 dni, nie udała się. 12,10,2014 ponownie rozintubowano go i jest po dziś dzień, saturację ma powyzej 90, ale ma tlen pod cisnieniem wtłaczany dalej z tym ze bezinwazyjnie,

Witam. Dziecko urodzone w 26 tygodniu ciąży nie jest jeszcze przystosowane do życia pozamacicznego w związku z tym po urodzeniu musi być prowadzona bardzo intensywna i niekiedy wręcz agresywna terapia. Proszę uzbroić się w cierpliwość i postępować zgodnie z zaleceniami prowadząychc neonatologów.