IPL na nasilenie trądziku

Witam. Mam nasilenie trądziku. Miałem jzu 2 kuracje izotekiem po 12 miesiecy około w 08 i 2010 roku jednak stan powrócił. Mysle nad IPL w takim salonie kosmetycznym. Nie chce juz konsultowac sie z lekarzem ktory bierze 70 zł za wizyte i powie mi po raz trzeci Izotroteina. Więc chciałbm poprostu laserowo lub Ipl. Czy mozna zaufac takiemu Miejscu jak ten oto Salon "Diana"??: ) http://www.dianasalon.pl/ z gory dziekuje za odpowiedz.

Wszystko zależy od tego jaki ma Pan rodzaj trądziku. Lase IPL korzystnie wpłynie na skórę robiony w serii przy trądziku różowatym na wyciszenie naczyń na skórze.Przy leczeniu trądziku innego rodzaju najkorzystniejsze będzie zastosowanie peelingów medycznych, dobranych po konsultacji.

Proszę również pamiętać, że są bardzo duże różnice wykonywane sprzętem kosmetycznym, a medycznym.