Jak bada się tężyczkę?

Witam od 1.5 roku lecze się na tężyczkę utajoną. Po wizycie prywatnej u Pani neurolog która przepisała mi wit.D3 Magnesol,Magne b6 oraz wapń. Jest znaczna poprawa ale nagal choroba nie ustępuje.Co robić? Kazała mi zrobić badanie pierwiastkowe krwi ale w Warszawie nigdzie tego nie robią ? Co począć.Oczywiście dodam że próba tezyczkowa wyjątkowo dodatnia wyszła.

Konieczna pełna konsultacja lekarska z wynikami badan !
NEUROLOG, ENDOKRYNOLOG, kontrolne badania krwi;
Ważny ogólny stan zdrowia,, tryb życia, inne schorzenia Pacjenta, wyniki badań laboratoryjnych. Potem można rozważyć dalszą diagnostykę..
Pozdrawiam i zapraszam

Wskazane badania bilansowe: www.doktorsawicki.pl

WZÓR

Skierowanie do LABORATORIUM
- jednorazowe, stałe

P. ………………………………………………………………………..
Badanie gospodarki wapniowej:
1.Pobranie krwi na czczo:
wapń, fosfor, lipidogram, magnez, sód, potas, kreatynina, fosfataza zasadowa, OB, morfologia + rozmaz,
Inne:

2. Dobowa zbiórka moczu: wapń, magnez, potas, kreatynina
a) Mocz należy zbierać do jednego naczynia,
b) W dniu zbiórki: rano opróżnić pęcherz do ubikacji, zbierać mocz
z całego dnia oraz nocy.
Do pierwszej porcji moczu dodać 2 łyżki 10% octu stołowego.
c) Do Gabinetu Zabiegowego dostarczyć tylko próbkę moczu
(50 - 100 ml) po bardzo dokładnym zmierzeniu objętości całej zbiórki
np. menzurką, butelką plastikową po kroplówce.
Ilości zmierzone „na oko” nie będą przyjmowane do badań!
d) Na plastrze zaznaczyć datę ur., imię i nazwisko, objętość moczu
(np. 1160 ml).
3. Dieta: zwykła, ilość płynów jak każdego innego dnia.
4. Leczenia nie zmieniać, nie przerywać w dniu zbiórki moczu!

Lekarz kierujący