Jak będzie przebiegało leczenie kiły?

Odebrałem własnie wyniki badań na kiłę: VDRL 1:64; FTA-ABS dodatni; FTA 1/4000 do lekarza wybieram się dopiero w poniedziałek, proszę interpretacje wyniku. czy to wtórna,pierwotna,utajona? Jak będzie przebiegało leczenie? Jak zachowywać się wobec innych (czy można zarazić przez używanie tego samego ręcznika,kubka, pocałunek?) Kiedy przestanę zarażać?

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie objawy? Kiedy możliwe zakażenie ? Itp konieczne jest poznanie wielu informacji aby moc się wypowiedzieć. Na pewno nalezy zwiększyć higienę.