Jak będzie wyglądał mój palec po zabliźnieniu się rany?

Witam. 3 dni temu nieszczęśliwie przygniotłem sobie 3 palca lewej ręki i zerwany zostal praktycznie cały opuszek. Lekarz podczas badania stwierdził ze wyczuwalna pod spodem rany była kość. Mam pytanie , bo nigdzie na forach internetowych nie mogę znależć odpowiedzi jak bedzie w przybliżeniu wyglądał moj palec po zabliźnieniu się rany czy ta bliskość kości nie bedzie mi pozniej przeszkadzala tzn czy bede czuł ból podczas podnoszenia czegos z uwagi na ta kość zaraz pod skorą. Dodam że paznokieć jest nietknięty, jedynie obcieta góra paznokcia przez lekarza. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Niestety nie da się tego przewidzieć, u każdego proces gojenia się rany może przebiegać nieco inaczej. Pozdrawiam!