Jak ćwiczyć nogę po artroskopii kolana?

Witam, tydzień temu miałam artroskopie stawu kolanowego, było czyszczenie martwicy jałwej . Dzień po zabiegu z rehabilitantem podnioslam nogę o własnych silach, jednak to był pierwszy i ostni raz, do teraz nie jestem w stanie podnieść nogi. Co z tym zrobić czy udać się po pomoc do rehabilitanta czy sama jednak jestem w stanie wycwiczyc nogę ? Oraz kiedy będę mogła ją zacząć zginac?

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby osobista (kontrolna) konsultacja u lekarza rehabilitacji oraz u magistra rehabilitacji, celem otrzymania (ewentualnego) instruktażu ćwiczeń do wykonywania również w warunkach domowych.

Serdeczności i tylko satysfakcjonujacej kondycji zdrowotnej,
irena.mielnik.madej@gmail.com