Ból nogi podczas zginania po artroskopii i przyszyciu łąkotki do więzadła ACL

witam miałem zrobiony zabieg artroskopie na prawe kolano ponad 2 miesiące temu, przy zginaniu nogi czuję ból , pytałem się lekarza dlaczego boli on stwierdził że łękotki nie można było przyszyć do torebki stawowej więc przyszył do więzadła acl i tak teraz bywa że niektórzy odczuwają dodam że miałem usuwaną i zszywaną łekotke elektrokoagulacje acl i wycinane fałdy błony maziowej moje pytanie brzmi czy ten ból kiedyś przejdzie i jak to wpłynie na kondycje nogi dziekuję

Mogę się wypowiedzieć jedynie na temat bólu. Jeśli przyszyta łąkotka do ACL stanowi element, który w jakimś miejscu podrażnia receptory bólowe, to może być problem z ustąpieniem bólu. Należałoby się udać do specjalisty od leczenia bólu, który zaproponowałby odpowiedni zabieg na złagodzenie dolegliwości.