Jak czekać do kolejnej próby zajścia w ciążę?
Witam, dnia 04.09.2013 mialam ostatnia miesiaczke. Bylam u lekarza na usg 05.11.13 i stwierdzil ze pecherzyk sie za wolno rozwija bo w 9tyg ma 1cm. łykałam duphaston po odstawieniu dostalam miesiaczke, pęcherzyk jakby wylecial ze mnie naturalnie, mozliwe ze nie bedzie potrzebny zabieg,. jak dlugo czekac do kolejnej proby zajscia w ciaze? lykam femibion ze wszytkimi witaminami dla kobiet starajacych sie, czy to dobrze? czy 2 razem rowniez bedzie pusty pecherzyk?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Oczywiście jest możliwe iż obędzie się bez jakiegokolwiek zabiegu. Aby starać się o nową ciążę warto odczekać do pojawienia się regularnej miesiączki z owulacją. Najczęściej wskazuje się by był to okres około 3 miesięcy czyli 3 pełnych cykli.