Jak często powinnam karmić dziecko?

witam karmie piersia od urodzenia dziecko urodzilo sie z wagą 2750 a po upływie 15 dni od urodzenia wazy już 3600 czy to normalne?jedni mowia karmic na zadanie a inni co 2 godz.minimum czy dziecko ma nadwage?ciagl chce jesc nawet co godz.jak powinnam karmic i czy powinnam sie martwic waga dziecka cięzko jest je oszukac herbatka czy smoczkiem bo wrecz sie drze.

czsem dziecko płacze nie z powodu głodu tylko z powodu wzmożonego napięcia mięśniowego a karmienie powoduje rozluźnienie i dlatego dziecko chce pić bo wtedy czuje się rozluźnione, zrelaksowane. . Proszę spróbować nosić dziecko w pozycji fasolki i i chodzić z delikatnym "dygnięciem" jakby tańcząc poloneza, . Jeśli dziecko przytyło kilo w 14 dni to rzeczywiście trochę za dużo.