Waga 29-miesięcznej córki

Witam moja coreczka ma 29 miesiecy i wazy 18 kilo to duzo? od 4 miesiecy stoi waga w miejscu...znam dzieci ktore waza wiecej i mniej i nie wiem kogo sluchac.Corka od urodzenia szybko przybierala na wadzie urodzila sie z waga 3860 kg a w wieku 3 miesiecy wazyla nie cale 7kg karmiona piersia.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę słuchać swojego lekarza pediatrę który na wizycie zbada dziecko i odnisie się do siatki centylowej.
Pozdrawiam