Waga 4,5-miesięcznego dziecka

Moja córka ma 4,5 m-ca i wazy 6350 wydaje mi się że troche mało, zaczęłam jej wprowadzac kaszkę bo cały czas była tylko na piersi. Może powinnam przejść na mleko modyfikowane.

to zależy ile ważyła po urodzeniu. Miesięcznie jak przytyje 800gram to jest OK. Kaszka to trochę za szybko. W książeczce zdrowia dziecka na końcu są siatki centylowe gdzie można sprawdzić czy waga dziecka jest odpowiednia do wieku.