Waga dziecka w wieku 4,5 miesiąca

Moja córka ma 4,5 m-ca i wazy 6350 wydaje mi się że troche mało, zaczęłam jej wprowadzac kaszkę bo cały czas była tylko na piersi. Może powinnam przejść na mleko modyfikowane. Waga urodzeniowa to 3720.

Witam,
waga ok. 5-6 miesiąca powinna stanowić podwojenie masy urodzeniowej.
Zależy jeszcze czy dziecko przybiera na wadze równomiernie ?
Zwiększanie masy ciała dziecka to kwestia bardzo indywidualna.
Może Pani skonsultować się z pediatrą lub lekarzem rodzinnym, którzy mogą ocenić przyrosty masy dziecka