Jak dalej postępować po wyniku badania histopatologicznego?

wynik badania histopatologicznego Fragmenty błony śluzowej pokryte nabłokiem płaskim ,a ogniskowo gruczołowym bez metaplazji jelitowej.CO to oznacz? I co mam robić dalej?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Zależy z czego zostały pobrane wycinki. Teraz powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego (tego, który zlecił badania). On będzie mógł coś więcej powiedzieć na temat stanu Pani zdrowia.